Kubek na długopisy Esselte Colour"Breeze, zielony 626270

Kubek na długopisy Esselte Colour"Breeze, zielony 626270

20,40 zł
Brutto
 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

pok0041087
4049793054551

O firmie Esselte

Esselte to dobrze znany na całym świecie producent funkcjonalnych, efektywnych oraz nowoczesnych artykułów biurowych. Misja przedsiębiorstwa skupia się na tym, aby ich wyroby uprzyjemniały oraz ułatwiały pracę w biurach. Firma wciąż udoskonala swoje produkty, szukając najlepszych i niezawodnych rozwiązań, ułatwiających dobrą organizację. W naszym sklepie oferujemy całą gamę artykułów biurowych producenta esselte, od tych najbardziej pospolitych jak np. bloczki samoprzylepne, aż do nieco bardziej wyszukanych jak teczka segregująca z przekładkami. 

Esselte - najwyższa jakość oraz różnorodność produktów

Esselte to szwedzkie przedsiębiorstwo, które za główny cel stawia sobie dostarczanie na europejski rynek niezawodnych produktów, utrzymując przy tym atrakcyjne ceny. Obecnie stanowi jedną z najbardziej zaufanych marek w Europie w zakresie produkcji oraz dystrybucji wielu różnorodnych artykułów biurowych, mających na celu wspomaganie dobrej organizacji pracy. Przedsiębiorstwo nieustannie stawia wysoko poprzeczkę w swojej branży, gwarantując doskonałą jakość produktów, przeznaczonych do pracy w biurach. Wyroby esselte cechują się bezproblemowym i długotrwałym użytkowaniem, a przy tym świetnym designem - wspaniałymi kolorami oraz doskonałą jakością wykonania. 

Segregator na dokumenty Esselte

Segregator esselte

Segregatory esselte to topowe, dobrze znane na rynku produkty. Cechują się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Zastosowane w nich mechanizmy zapewniają doskonałą wydajność, gdyż są praktycznie bezawaryjne. Zaprojektowane zostały w świeżym, nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwie. Występują w wielu wariantach kolorystycznych oraz wielkościach. Ponadto, różnią się pod względem materiału, z jakiego zostały wykonane, a także ilością kartek, jakie mogą pomieścić. W tak zróżnicowanym asortymencie każdy z pewnością odnajdzie dla siebie najodpowiedniejszy wariant. Dodatkowo, w ofercie DarmarOffice znajdują się również produkty uzupełniające jak etykiety do segregatorów czy etykiety grzbietowe.

Koszulki i teczki esselte

Koszulki esselte występują w różnych wariantach:

- tradycyjne - groszkowe lub krystaliczne, w tym również wykonane z materiałów pochodzących w 100% z recyklingu,

- poziome

- z indeksami - usprawniają odnajdywanie niezbędnych dokumentów,

- otwierane od góry z lewej strony - ułatwiające dopisywanie bez potrzeby wyjmowania całego dokumentu,

- kolorowe teczki i koszulki na dokumenty,

- z przeznaczeniem na wizytówki oraz zdjęcia,

- zamykane na suwak.

Teczki esselte także stanowią bogatą ofertę asortymentową. W sprzedaży znajduje się kilka różnych rodzajów tych produktów. M.in. są to:

- teczki z przegródkami, w tym wariant z praktyczną rączką,

- teczki z gumką,

- teczki segregujące.

Wszystkie z wymienionych różnią się ponadto pod kątem materiałów, z jakich zostały wykonane, kolorystyki, a także pojemności.

Teczka na dokumenty Esselte

Pudełka archiwizacyjne

Pudełko archiwizacyjne esselte to doskonałe rozwiązanie dla osób, potrzebujących przechować przez dłuższy okres czasu istotne dokumenty, a nawet całe segregatory, zapełnione ważną dokumentacją. Zabezpieczają one zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, które wpływają na szybkie niszczenie, jak np. kurz czy światło. Pudełka archiwizacyjne występują w kilku wielkościach oraz różnią się sposobem wykonania.

Pojemnik na dokumenty esselte

Pojemniki na dokumenty esselte to doskonałe rozwiązanie na organizację papierowej dokumentacji w biurze. Można w nich przechowywać ważne pisma, katalogi, broszury oraz wszelkiego rodzaju drukowane materiały. Ułatwiają utrzymanie porządku i zapewniają lepszą organizację w trakcie pracy. Ponadto, dzięki solidnemu wykonaniu pojemniki na dokumenty chronią swoją zawartość przed zniszczeniem.

W swojej ofercie asortymentowej producent artykułów biurowych esselte posiada jeszcze więcej wyrobów. Wśród nich wymienić można: skoroszyty, notesy - tzw. bloczki kartek samoprzylepnych, kleje biurowe oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło