Zamienniki tonerów do drukarek

Zamienniki tonerów do drukarek

W tej kategorii znajdziesz tanie tonery zamienniki do drukarek najpopularniejszych producentów jak HP, Brother, Canon, Lexmark, Epson i innych. Przedstawiamy wysokiej jakości produkty, o dużej wydajności w niskich cenach, często kilkukrotnie mniejszych niż oryginalne.

Aby wyszukać toner do konkretnego modelu drukarki w naszym sklepie, skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony - wystarczy wpisać model Twojej drukarki.

Jest 1728 produktów

Pokazano 1-21 z 1728 pozycji

Aktywne filtry

Tani toner do drukarki? To możliwe!

W ostatnich latach drukarki laserowe stały się bardzo popularne na polskim rynku, jest to bardzo wygodne i często praktyczne rozwiązanie. Często kupując taką drukarkę, klienci zwracają uwagę na możliwości i parametry samej drukarki - cenę, możliwości konfiguracji, połączenia bezprzewodowego, opinie o producencie itd. Rzadziej zwraca się uwagę na materiały eksploatacyjne np. tonera, z jakiego dana drukarka korzysta. Taka kolej działania może nam się odbić czkawką, ponieważ po jakimś czasie, gdy przyjdzie nam wymienić zużyty toner, może okazać się, że oryginalny nowy toner kosztuje tyle... co nowa drukarka (lub więcej). Jeszcze gorzej, gdy wydajność tonera sprawia, że musimy go wymieniać bardzo często. Inwestycja w dany model drukarki w takiej stacji nie wydaje się już tak dobra, jak początkowo myśleliśmy. Rozwiązaniem tej sytuacji są wydajne zamienniki tonerów.

Tonery zamienniki do drukarek - wydajność i oszczędność.

Zamienniki tonerów do drukarek laserowych bywają znacznie bardziej wydajne niż oryginały, a nawet jeżeli wydajność produktu jest podobna, to koszt wydrukowania jednej kopii dzięki zamiennikowi jest znacznie mniejsza. Dla przykładu np. do drukarki HP - typ tonera Q2612A - jednakowo tonery zamienniki jak i oryginał mają wydajność 2 000 kopii - jednak różnica w cenie jest spora:

Zamiennik tonera HP-12A Q2612A od firmy Smart Print - 42,80 zł, to daje nam koszt ok. 2 groszy za kopię.

Zamiennik tonera HP-12A Q2612A od firmy Asarto - 109,47 zł to daje nam koszt 5 groszy za kopię.

Oryginalny toner do HP-12A Q2612A - 284,71 zł to daje nam koszt ok. 14 groszy za kopię.

Przy czym tonery Smart Print cieszą się dużą popularnością wśród klientów, a jakość wykonania produktów producenta potwierdzają certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnie z normami ISO 9001:2013 i ISO 14001:2013 w zakresie konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz certyfikaty wydajnościowe.

Zamienniki tonerów do drukarek w ofercie DarmarOffice.pl

Najpopularniejsze tonery zamienniki w naszym sklepie, to te produkcji Smart Print, wynika to prawdopodobnie z bardzo atrakcyjnej ceny przy wysokiej jakości i wydajności. 

W naszej ofercie znajdziecie m.in.:

Zamienniki tonerów do drukarki HP Tonery zamienniki do drukarki Brother
Zamienniki tonerów do drukarek Canon Tonery zamienniki do drukarek Epson
Zamienniki do drukarek  Kyocera Tonery zamienniki do drukarek Lexmark
Zamienniki tonerów do drukarek OKI Tonery zamienniki do drukarek Samsung
Zamienniki tonerów do drukarek Xerox Zamienniki tonerów do drukarek innych producentów


Gwarancja na drukarkę a stosowanie zamiennych tonerów

Zdarza się, że klienci kupują znacznie droższe oryginały tonerów do drukarek laserowych, w obawie przed utratą gwarancji, jak się okazuje, niepotrzebnie przepłacają. Większość producentów zezwala na korzystanie z alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. W wyjątkowych sytuacjach, w których stosowanie nieoryginalnego tonera doprowadziło do awarii - co warto zaznaczyć, zdarza się niezwykle rzadko - wiele znanych firm zwraca koszty naprawienia urządzenia, pomimo zastosowania zamiennika. Powodów, dla których warto zastosować zamiennik tonera do drukarki jest wiele, w tym przede wszystkim duża oszczędność oraz wydajność produktów, a przy tym to rozwiązanie jest bezpieczne dla naszego urządzenia.

Warto przeczytać

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło