Epson

Epson - informacje o firmie, technologiach druku i produktach 

Oferujemy niezawodne zamienniki tuszy do drukarek Epson, w świetnych cenach. W sklepie dostępne są marki takie jak: Smart Print, Asarto, oraz Tiom. Tusze do drukarki epson zamienniki są w pełni kompatybilne z urządzeniami tej marki i zapewniają wydajność na poziomie oryginalnych wkładów. Sprzedawane zamienniki mają różne pojemności, stąd też różnica w cenie. Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów indywidualnie, aby odkryć szczegółowe parametry techniczne, pojemność tuszy, kolory i kompatybilność z drukarkami.

Jest 99 produktów

Pokazano 1-21 z 99 pozycji

Aktywne filtry

Historia firmy Epson

Firma Epson została założona w 1942 roku przez japońskiego inżyniera Suwa Seikosha. Początkowo firma koncentrowała się na produkcji części do zegarków, ale szybko rozszerzyła swoją działalność o inne technologie. Pod koniec lat 50. firma Epson produkowała jedne z pierwszych na świecie maszyn do automatycznego przetwarzania danych i zaczęła opracowywać szereg drukarek. Dziś Epson jest światowym liderem, w dziedzinie technologii druku i jest powszechnie uznawany za rewolucjonizatora branży.

Czym się wyróżnia i co ma do zaoferowania firma Epson?

Epson oferuje obecnie szeroką gamę produktów, w tym projektory, skanery, drukarki, drukarki wielkoformatowe i profesjonalne produkty do przetwarzania obrazu. Firma bez przerwy intensywnie inwestuje w badania i rozwój, aby zapewnić swoim klientom dostęp do najnowszych technologii.

Najnowsza linia drukarek atramentowych Epson nazywa się EcoTank i zostały one zaprezentowane w 2015 roku. Drukarki te wykorzystują duży, wielokrotnego napełniania system zbiorników z atramentem, który pozwala na znacznie tańsze drukowanie niż w przypadku tradycyjnych drukarek atramentowych.

Obecnie firma Epson produkuje różnorodne drukarki atramentowe, laserowe i wielofunkcyjne. Wkłady atramentowe Epson są dostępne w szerokiej gamie kolorów, w tym atramenty standardowe, fotograficzne i specjalne. Dodatkowo zaawansowana technologia MicroPiezo firmy Epson zapewnia ostre i żywe wydruki za każdym razem.

Ponadto firma Epson wypuściła na rynek szereg drukarek atramentowych typu "wszystko w jednym", które są w stanie z łatwością drukować, skanować i kopiować dokumenty. W ostatnich latach marka wypuściła szereg modeli przeznaczonych do użytku zarówno w środowisku biznesowym, jak i domowym, w tym nowe modele Stylus, Workforce, Ecotank, Expression i SureColor. Większość urządzeń jest wyposażona w szereg funkcji, takich jak Wi-Fi i drukowanie mobilne, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo drukować dokumenty ze swoich smartfonów i innych urządzeń.

Przewaga firmy Epson - technologia atramentu Micro Piezo

Tradycyjne drukarki atramentowe wykorzystują ciepło i ciśnienie do wytryskiwania atramentu z głowicy drukującej. Technologia atramentu Micro Piezo firmy Epson oferuje rewolucyjne podejście do drukowania i została zaprojektowana, w celu poprawy jakości wydruków. Wykorzystuje się zaawansowane siłowniki piezoelektryczne do tworzenia maleńkich kropelek atramentu, które są precyzyjnie umieszczane na kartce papieru w celu utworzenia obrazu o wysokiej rozdzielczości. Kropelki atramentu nakładane są z bardzo dużą prędkością i z większą dokładnością niż w przypadku tradycyjnych drukarek atramentowych. Skutkuje to ostrzejszymi i gładszymi wydrukami o większej głębi i szczegółowości, dzięki czemu tego typu drukarki idealnie nadają się do tworzenia profesjonalnie wyglądających dokumentów, zdjęć i grafiki.

Ponadto technologia ta została zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu energii i zmniejszeniu ilości atramentu zużywanego podczas drukowania. Zmniejsza to koszty drukowania, a także wpływ na środowisko, dzięki czemu jest to idealny wybór dla firm i osób prywatnych, które chcą obniżyć koszty drukowania i chronić środowisko.

Zaoszczędź, wykorzystując zamienniki tuszy epson

Większość atramentów Epson można ponownie napełnić, ale może to spowodować dużo bałaganu, a czasami wymaga resetowania chipa, w celu zresetowania wkładu przed ponownym użyciem. Niewłaściwe napełnienie wkładu może również spowodować uszkodzenie drukarki. Dlaczego zamiast tego, lepiej kupić nowe zamienniki tuszy.

Korzystanie z kompatybilnych zamienników tuszy Epson to świetny sposób na zaoszczędzenie znacznych kwot, bez uszczerbku na jakości. Zamienniki tuszy epson oferują taką samą wydajność, a także taką samą liczbę wydrukowanych stron, jak oryginalne tusze, ale za ułamek ich ceny. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz różne pojemności wkładów, umożliwiające wydruk różnych ilości stron, co jeszcze bardziej ułatwia optymalizację kosztów drukowania. Warto dodać, że przed użyciem zamienników warto wyłączyć automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego w drukarce Epson. Automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego rzadko poprawiają funkcjonalność drukarki, zwykle tylko blokują jej możliwość korzystania z tańszych wkładów.

 

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło