Cześć! Dziękujemy, że jesteś z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszym sklepie? To kawał historii!

Tak, w momencie kiedy piszę ten tekst DarmarOffice.pl działa już 9 lat na polskim rynku. Kiedy to zleciało? My też nie wiemy. Wiele się przez te lata wydarzyło i zmieniło, jednak nasze cele i wartości zostały te same - od zawsze chcemy dbać o naszych klientów i partnerów, sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment, aby spełniać Wasze oczekiwania. Codziennie do Waszych biur dostarczamy artykuły biurowe, akcesoria i urządzenia, tusze, tonery i wiele innych, podstawowych produktów, bez których nasze firmy nie mogłyby funkcjonować.

Niektóre z opinii o naszym sklepie


"W sklepie darmarmaroffice.pl robię zakupy od kilku lat. Dobra obsługa, szybka dostawa, wszystko na wysokim poziomie. Polecam!"

★★★★★ - Agnieszka


"Bardzo dobry kontakt, Pan Mariusz zawsze pomoże i doradzi. Przesyłam z czystym sumieniem, wszystkie zamówienia zawsze na czas."

★★★★★ - Zbigniew


"Szybka wysyłka, ceny atrakcyjne. Szeroka oferta, duży wybór produktów. Wszystko zgodnie z opisem, na pewno będę zamawiał dalej."

★★★★★ - Roman


"Znajomi polecili mi ten sklep gdy potrzebowałam tonerów do biura i się nie zawiodłam. Realizacja zamówienia sprawna, kontakt bardzo dobry, polecam."

★★★★★ - Ania


"Profesjonalnie, szybko, fachowo. Nigdy się nie zawiodłam, a zamawiam często! Polecam ;))"

★★★★★ - Justyna


"Polecam zakupy w tym sklepie, wszystko przebiegło bezproblemowo, Pan z infolinii mi dobrze doradził."

★★★★★ - Weronika


Znane marki w naszej ofercie

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło