Dziurkacze biurowe

Dziurkacze biurowe do papieru 

Dziurkacz to kluczowe narzędzie w procesie archiwizowania i dbania o dokumenty, szczególnie gdy mówimy o kartkach trzymanych w segregatorach. W ofercie sklepu DarmarOffice.pl przygotowaliśmy różne rodzaje dziurkaczy biurowych - podstawowe oraz bardziej zaawansowane, warto dopasować odpowiedni do swoich potrzeb. Wiele z nich występuje także w wielu kolorach, więc można także zadbać o to, by pasował do wystroju biura.

Sprawdź ofertę na dziurkacze biurowe do papieru i wybierz najlepszy dla siebie!

Jest 150 produktów

Pokazano 1-21 z 150 pozycji

Aktywne filtry

Dziurkacze do papieru - niezbędne wyposażenie każdego biura

Podstawą dobrze zorganizowanej pracy jest odpowiednie wyposażenie biura. Dlatego w ofercie sklepu znaleźć można dziurkacze biurowe idealnie dopasowane do różnorodnych potrzeb. W naszym sklepie dostępny jest cały wachlarz modeli - od tych najprostszych aż po egzemplarze posiadające bardziej zaawansowane funkcje. Zapoznaj się ze wszystkimi oferowanymi modelami dziurkaczy do papieru, aby odnaleźć ten idealnie dostosowany do Twoich oczekiwań.

Dziurkacze Eagle

Dziurkacze biurowe do papieru marki Eagle to przede wszystkim jakość idąca w parze z designem. Wykonane są z wytrzymałego metalu i zaprojektowane tak, aby umożliwić ich wygodne użytkowanie. Dużą zaletą oferowanych produktów jest pojemnik na odpady, który podczas korzystania z dziurkacza nie uszkadza powierzchni takich jak np. drewniane blaty biurka. Ich wydajność zależy od danego modelu, poszczególne dziurkacze mogą dziurkować od 10 do nawet 100 kartek.

Komfort użytkowania to podstawa

Dziurkacze biurowe Eagle wyposażone są w podwójny wskaźnik środka strony, który znacznie ułatwia pracę z tym narzędziem. Równie pomocnym dodatkiem jest listwa formatowa, którą posiadają wszystkie spośród oferowanych produktów. Co więcej, niektóre modele mają antypoślizgowe ramię, dzięki czemu można mieć pewność, że dziurkacz jest stabilny, a co za tym idzie, każdy nasz ruch będzie jak najbardziej precyzyjny. Każdy model nabyć można w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki temu zakupiony produkt idealnie dopasuje się do wnętrza naszej przestrzeni pracy. Ci, którzy cenią sobie klasykę, z pewnością sięgną po stonowane ciemne barwy i szarości. Dla tych, którzy chcą, aby na ich biurku zagościło więcej koloru, do wyboru jest wiele bardziej jaskrawych wzorów.

Dziurkacze Leitz

Dziurkacze biurowe Leitz to połączenie doskonałej jakości ostrzy i żywych barw. W zależności od wymagań dostępne są w wielu rozmiarach, także w poręcznym wariancie mini, który bez problemu możemy wygodnie wszędzie ze sobą zabrać. Wykonane są z wytrzymałego metalu i plastiku, które podołają codziennemu użytkowaniu każdego dnia. Posiadają praktyczną prowadnicę, która zadba o staranne wyrównanie papieru. W trosce o zachowanie porządku wszystkie papierowe odpady gromadzą się w pojemniku z tworzywa sztucznego, który jest bardzo łatwy w użyciu, także podczas jego czyszczenia, ponieważ nie spada w trakcie opróżniania.

Wyjątkowy design w Twoim biurze

W szerokiej gamie dziurkacze biurowe Leitz mają modele, które jednorazowo dziurkują od 10 do 40 kartek. Plastikowa nakładka chroni wszystkie meble przed zniszczeniem i porysowaniem. Bardziej zaawansowane modele posiadają  ogranicznik formatu z okienkiem do podglądu, dzięki temu podczas dziurkowania możemy ustawić pożądany przez nas idealnie pasujący format papieru. Co więcej, wyposażone są w uchwyt o wyprofilowanym kształcie, który zmniejsza siłę nacisku, jakie urządzenie wywiera na papier podczas procesu dziurkowania pliku kartek, a także dobrze naostrzone ostrza, które z łatwością przebijają papier. Po zakończonej pracy bezpieczne przechowywanie dziurkacza biurowego w szafce umożliwi część blokująca ramię.  

Idealny dobór modeli dopasowanych do warunków pracy

Dla tych, którzy szukają najbardziej wydajnych produktów, które w krótkim czasie są w stanie dziurkować wiele plików kartek na raz, najlepszym rozwiązaniem będą największe modele w ofercie takie jak Dziurkacz Eagle TY-845R, który dziurkuje nawet do 100 kartek jednocześnie albo dziurkacze biurowe Leitz, które poradzą sobie z 40 kartkami. W wyposażeniu gabinetu równie istotną kwestią jest zapewnienie gustownego wystroju, dlatego też wszystkie modele, w jakich dostępne są dziurkacze biurowe do papieru, przyciągają do siebie energetycznymi barwami albo ukłonem w stronę klasyki. Pod tym względem najbardziej atrakcyjne są modele dziurkaczy biurowych Leitz 5008 WOW NEW NEXXT, a także Leitz MINI WOW, które zadziwiają szerokim wyborem nieoczywistych odcieni. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest nawet do 8 różnych wersji kolorystycznych.

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło