Zszywacze biurowe

Zszywacze biurowe do papieru

Zszywacz biurowy to jedno z najpopularniejszych i najbardziej podstawowych narzędzi w biurach. Zszywacz służy do szybkiego i prostego  łączenia za pomocą zszywek papieru, dokumentów itd. Bardzo często zszywa się nim umowy, dokumenty księgowe - paragony z fakturami, regulaminy, instrukcje i inne dokumenty. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zszywaczy biurowych, m.in. zszywacze elektryczne, zszywacze archiwizacyjne, zszywacze nożycowe czy tradycyjne, znane chyba w każdej firmie. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiedniego zszywacza do swojego biura!

Jest 291 produktów

Pokazano 1-21 z 291 pozycji

Aktywne filtry

Zszywacze elektryczne biurowe do papieru

Zszywacze elektryczne do papieru, to nowoczesne urządzenie, które w bardzo prosty i dynamiczny sposób połączy dużą liczbę kartek w jeden zwarty dokument. Zszywacze elektryczne zasilane są bateriami, dzięki czemu bardzo łatwo można je przenosić oraz korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Elektryczne zszywacze biurowe wyposażono w funkcje rozszywania, co sprawia, że w łatwy sposób można zmienić część dokumentu bez konieczności drukowania go ponownie. W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości zszywacze elektryczne jak np. Leitz wow 5566, który jest bardzo komfortowy w obsłudze, do tego stopnia, że bez problemu wykorzystasz jego możliwości jedną ręką, zszywa pewnie, bez zacięć. Zachęcamy do zapoznania się z tym produktem oraz innymi zszywaczami do biura.

Zszywacze archiwizacyjne

Zszywacz archiwizacyjny to urządzenie często wykorzystywane w archiwach oraz miejscach, gdzie często występuję konieczność zszycia dużej liczby kartek. Zszywacze archiwizacyjne pozwalają na połączenie nawet 100 kartek w jeden dokument, ich kształt pozwala na bardzo komfortową pracę nawet na dużej liczbie kartek i dokumentów, zazwyczaj wyposażone są w antypoślizgowe podstawy, które zapewniają stabilność oraz pozwalają na precyzyjne ustalenie miejsca zszywania.

Zszywacze nożycowe

Zszywacze skonstruowane tak, aby zszywanie wielu dokumentów z rzędu stało się jeszcze prostsze. Zszywacze nożycowe dobrze leżą w dłoni, a ich nożycowa konstrukcja sprawia, że bardzo łatwo, szybko i komfortowo zszyjemy wiele dokumentów jeden za drugim i to jedną ręką. Idealne rozwiązanie do osób, które oczekują dynamicznego działania.

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło