Etykiety samoprzylepne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Etykiety samoprzylepne to wygodny i wielofunkcyjny produkt, pozwalający na trwałe oznakowanie różnych towarów. Występują w różnych formatach i kształtach. Mogą służyć wyposażeniu przesyłek w ważne informacje lub estetycznemu, komputerowemu adresowaniu kopert.

Nalepki adresowe

Wykorzystanie etykiet samoprzylepnych w przedsiębiorstwie to elegancki sposób na zadbanie o wizerunek firmy. Znacznie bardziej profesjonalnie wyglądają koperty adresowane w ten sposób niż te, na których adres został wypisany ręcznie. Istnieją specjalne etykiety samoprzylepne służące samodzielnemu nadrukowywaniu. Są one przygotowane w taki sposób, by każda drukarka atramentowa i laserowa poradziła sobie z nadrukiem. Uniwersalny format A4 pozwala na łatwą obsługę w niemal każdym biurze. Dzięki stosownym informacjom zawartym w sklepie, można dostosować arkusz podzielony na taką ilość nalepek, jaka nam najbardziej odpowiada. Format i kształt pojedynczej naklejki zależy od klienta.

Oznakowanie nośników pamięci etykietami

Etykiety w specjalnych, niestandardowych kształtach umożliwiają m.in. profesjonalne oklejanie płyt CD czy DVD. W ten sposób można umieścić na płycie informacje o jej zawartości. Mogą to być np. zdjęcia ślubne, zdjęcia z wakacji, filmy, dane przechowywane poza komputerem. Oklejenie płyty jest również wskazane, jeśli stanowi ona prezent z jakiejś okazji. Można na nią wgrać wirtualny upominek. Estetyczny sposób znakowania, jakim jest samoprzylepna etykieta, pozwala na zorganizowanie porządku i przyjemne doznania wizualne właściciela lub obdarowanego. Tę metodę można także wykorzystać do oklejania innych nośników pamięci, takich jak pendrive czy zewnętrzny dysk twardy.

Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze

W przypadku wysyłki towaru o szczególnych właściwościach warto ostrzec osobę transportującą i odbierającą towar. Może to dotyczyć przedmiotów kruchych, delikatnych, wymagających specjalnego traktowania. Przykładowe naklejki informujące o kruchej zawartości mogą być opatrzone takimi napisami jak: "Ostrożnie, szkło", "Chronić przed wilgocią", "Nie piętrować" lub "Nie rzucać". Inne etykiety informują np. o tym, gdzie znajduje się góra opakowania i z której strony należy ją otworzyć. Ważne nalepki to również np. polecenie, aby sprawdzić towar przy dostawcy - w przypadku mebli lub delikatnych przedmiotów. Samoprzylepne etykiety ostrzegawcze sprawdzają się także podczas zabezpieczenia przeprowadzek.

Etykiety samoprzylepne informacyjne

Wydruk dużej ilości etykiet samoprzylepnych może się przydać przy wykonywaniu etykiet na produkty. Można je stosować w dużych zakładach, niewielkich firmach lub na potrzeby oznakowania domowych przetworów. Nie wymagają użycia taśmy klejącej ani kleju, a ich trwałość pozwala na długie cieszenie się estetyczną adnotacją. W kolorowym wydaniu mogą służyć za nalepki z powiadomieniem o promocji, zwracające uwagę i zachęcające do kupna. Ilość możliwości ich wykorzystania jest właściwie nieograniczona.

Nie tylko do druku - różne zastosowania etykiet samoprzylepnych

Do wykorzystania etykiet samoprzylepnych niekoniecznie trzeba używać drukarki. Mogą one stanowić trwalszy odpowiednik karteczki z notatką, która posłuży przekazaniu wiadomości dla przewoźnika lub innej osoby. Nalepka jest łatwa i szybka w obsłudze - odklejenie i względnie stałe przytwierdzenie jej do przedmiotu zajmuje dosłownie kilka sekund. Zapisanie na niej informacji to kolejne sekundy. Zamiast spędzać czas na redagowaniu treści i jej drukowaniu, do mniej wymagających zadań można wykorzystać długopis lub marker.

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło