Taśma klejąca

Taśma klejąca - wszechstronny gadżet do biura i nie tylko

Taśmy klejące mają bardzo wiele zastosowań, przydają się w wielu sytuacjach i miejscach, dlatego obecne są we wszystkich firmach, biurach, magazynach czy domach. W ofercie sklepu DarmarOffice.pl znajdą Państwo wiele rodzajów taśm klejących np. dwustronne taśmy klejące czy taśmy pakowe. Zadbaliśmy także o to, by w naszej ofercie znalazły się taśmy najpopularniejszych producentów jak taśmy klejące 3M czy Grand.

Sprawdź jakie taśmy dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz odpowiednią do Twoich potrzeb!

Jest 60 produktów

Pokazano 1-21 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Taśma samoprzylepna do Twojego biura!

Taśmy samoprzylepne pomogą Ci w wielu momentach to niezawodne narzędzie w kryzysowych sytuacjach, ale i najprostszych czynnościach. Wykorzystywana jest do pakowania paczek czy prezentów, mocowania kartek z ogłoszeniami czasem nawet do naprawiania różnych narzędzi czy przedmiotów, a także do wielu innych czynności. Liczba możliwości wykorzystania taśmy samoprzylepnej jest prawie nieograniczona. Wybierając taśmę, warto dopasować ją do swoich potrzeb. Różnią się kolorem, materiałem wykonania, wielkością, siłą kleju, występują także jednostronnie klejące i taśmy klejące dwustronne.

Taśma klejąca dwustronna - do czego się przydaje?

Taśmy dwustronnie klejące świetnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy zależy nam na estetyce i wyglądzie sklejonych i przymocowanych przedmiotów np. kiedy chcemy przykleić jakiś obraz, zdjęcie, kartkę do ściany i nie chcemy, żeby taśma była widoczna. Mocna Taśma dwustronna klejąca sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na solidnym, mocnym połączeniu dwóch materiałów, ale również na zachowaniu ich walorów wizualnych, ponieważ poprawnie zastosowana nie będzie w ogóle widoczna. Sprawdź naszą ofertę taśm klejących i wybierz odpowiednią dla siebie!

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło