Karteczki samoprzylepne

Jest 132 produktów

Pokazano 1-21 z 132 pozycji

Aktywne filtry

Karteczki samoprzylepne to chętnie używany drobiazg, na którym szybko można zapisać myśl, numer telefonu czy godną zapamiętania sprawę do załatwienia. Używane są również jako pomoc w nauce czy podręczny notesik. Kolorowe karteczki z warstwą bezpiecznego kleju można przyklejać również na książkach, meblach czy ważnych dokumentach - bez obawy o zniszczenie powierzchni. W szkole, w biurze czy w domu - sprawdzą się wszędzie. Zaletą tych drobnych artykułów biurowych jest wielofunkcyjność. 

Nie zapomnij! Zapisz!

Na karteczkach samoprzylepnych można zapisywać wszystko to, co jest warte zapamiętania. Nazwisko i numer telefonu do lekarza, data i godzina spotkania, tytuł wpadającej w ucho piosenki, pomysł na prezent, który właśnie przyszedł do głowy... Przez krótką chwilę wydaje się, że te informacje na pewno nie wypadną z głowy. A jednak! Pamięć dobra, ale krótka. Często się zdarza, że w popłochu dzwonimy do przychodni, bo zapomnieliśmy termin wizyty. Lub gorzko żałujemy, że doskonała koncepcja ulotniła się bez zapisania. Notatki mają większą moc niż same myśli - w tym celu można wykorzystać choćby małe skrawki papieru. Najlepiej, aby były one samoprzylepne - ta cecha chroni ważne informacje przed zniknięciem w czeluściach dokumentów, faktur i innych papierów.

Bieżąca lista zadań na karteczkach samoprzylepnych

Warto też używać karteczki samoprzylepne w celu zapisania rzeczy do zrobienia. Jest wiele spraw, które umykają w gąszczu codziennych zadań. Karteczka pozostawiona dla samego siebie na ekranie komputera, na lodówce, na stole lub na stronie w kalendarzu to rzucające się w oczy zwrócenie uwagi na ważny sprawunek. Nie musimy wszystkiego robić od razu - nie zawsze jest na to czas i miejsce. Lecz warto na bieżąco zapisywać takie rzeczy. Na karteczkach samoprzylepnych można sporządzać też listy zakupów, prezentów na święta lub telefonów do wykonania. Przydają się w pracy do notowania krótkich wiadomości, które należy przekazać dalej. W warunkach domowych można także zostawiać bliskim listę zadań do wykonania. Nikt nie będzie mógł skorzystać z wymówki, że zapomniał zrobić zakupy lub poodkurzać!

Prosty przyrząd do skutecznej nauki

Karteczki samoprzylepne mogą też przydawać się w szkole, na studiach, podczas nauki języków obcych lub kursów i szkoleń zawodowych. Po pierwsze - jako nieinwazyjne przybory do oznaczania ważnych informacji w książce, słowniku, a nawet zeszycie. Aby podkreślić istotne fragmenty, nie trzeba pisać i rysować po stronach. Niewielka, kolorowa nalepka uchroni materiały przed zniszczeniem - zwłaszcza jeśli są pożyczone od kolegi lub wypożyczone z biblioteki. Po drugie - karteczka służy jako miejsce do notowania słówek, definicji, ważnych dat i innych informacji, które uczeń czy kursant chce zapamiętać. W barwnym, atrakcyjnym wydaniu jest to łatwiejsze i przyjemniejsze. Można też sporządzać mapy słówek lub mapy myśli na dużych arkuszach papieru, dowolnie zamieniając karteczki na inne.

Karteczki samoprzylepne do różnych celów

Szeroki wybór karteczek pozwala na znalezienie idealnej opcji dla swoich potrzeb. Niektórzy wolą mniejsze lub większe warianty, inni wybierają niestandardowe wzory. Karteczki występują najczęściej w bloczkach, a w bardziej zaawansowanej wersji występują wraz z estetycznym podajnikiem. 

W naszym sklepie przedstawiamy szeroką ofertę karteczek samoprzylepnych. Wybierz odpowiedni dla Ciebie rozmiar, kształt i kolor i zamów najlepsze dla Ciebie karteczki samoprzylepne!

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło