Długopisy

Jest 27 produktów

Pokazano 1-21 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Długopisy - wybierz najlepszą propozycję

Długopisy to bez wątpienia nieodłączne elementy naszego życia codziennego. Bez nich trudno odnaleźć się w jakiejkolwiek sytuacji - w pracy, w szkole czy nawet przy domowym biurku. Dzięki nim bardzo szybko zapiszemy coś czy zanotujemy. Co więcej, najczęściej zrobimy to znacznie szybciej, niż notując na telefonie. W szkołach czy na uniwersytetach nie znaleziono jeszcze niczego, co zastąpiłoby słynne długopisy. Co więcej, eleganckie długopisy świadczą także o prestiżu - używają ich przede wszystkim nauczyciele czy biznesmeni, którzy chcą zaznaczyć swój statut w społeczeństwie. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju długopisy. Każdy znajdzie tu zatem coś dla siebie - pióro kulkowe, długopisy zmywalne, długopisy BIC, akcesoria żelowe czy ścieralne. Wszystkie wykonane są z największą precyzją oraz z wykorzystaniem niezastąpionych jakościowo materiałów.

Długopisy - rodzaje

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje długopisów dostępne w naszym sklepie. Najprostsze z nich to klasyczne długopisy ze skuwką, czyli zatyczką. Ich korpus wykonany jest zazwyczaj z metalu lub tworzywa sztucznego, a wkład znajduje się w jego wnętrzu. Nasadka zabezpieczająca piszącą końcówkę najczęściej wykonana jest z tego samego materiału, co korpus. Bardzo często na skuwce znajdziemy klip ułatwiający zaczepienie długopisu.

Inny rodzaj długopisów to długopisy z mechanizmem. Końcówka pisząca zabezpieczona jest poprzez schowanie jej do wnętrza korpusu, nie posiadają one zatem skuwki. Wyróżniamy dwa typy mechanizmów w tego rodzaju długopisach: obrotowe oraz przyciskowe. Pierwszy z nich posiada dwuczęściowy korpus, a wysuwanie oraz chowanie końcówki piszącej następuje poprzez obracanie jednej części względem drugiej. Mechanizm przyciskowy obsługiwany jest z kolei poprzez przycisk, który umieszczony jest na końcu korpusu. Długopisy mechaniczne również mogą być wyposażone w klip.

Trzeci rodzaj długopisów dostępny w naszej ofercie to modele na łańcuszku. Zbudowane są one podobnie do długopisów ze skuwką, jednak ich korpus połączony jest z podstawką za pomocą kabla spiralnego lub łańcuszka. Po użyciu, zamiast założyć skuwkę, odstawiamy zatem długopis w przeznaczone do tego miejsce znajdujące się w podstawce. Taki rodzaj długopisów spotkamy najczęściej w przestrzeni publicznej - przy okienku pocztowym, na recepcji, czy w różnego rodzaju biurach.

Na co zwrócić uwagę wybierając długopis?

To, na co należy zwrócić uwagę wybierając odpowiedni długopis, to przede wszystkim:

Długopisy - nasza oferta

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży posiadamy m.in. ponadczasowe, cieszące się niezwykłą popularnością długopisy BIC. Najczęściej wybierane są całe ich zestawy. Możemy znaleźć je w klasycznych kolorach - czarnym oraz granatowym. Równie dużą popularnością cieszą się długopisy Zenith pakowane po jednej lub po kilka sztuk. Jeżeli chodzi o doskonałe akcesoria do szkoły, są to różnokolorowe długopisy żelowe. Dzięki swojej różnorodności wybierają je zarówno starsi, jak i młodsi. Dają one szereg możliwości kolorystycznych, których nie gwarantują inne rodzaje długopisów. Polecamy także długopisy ścieralne w kolorze czerwonym, granatowym oraz czarnym. Dzięki gumce umieszczonej na końcu długopisu możliwe jest jego ścieranie oraz zastąpienie tekstu innym - szybko, sprawnie i bez problemów!

Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - zarówno nauczyciele, uczniowie, jak i księgowe i firmy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło