Pudło archiwizacyjne VauPe System 437/03 DNO+WIEKO

16,32 zł
Brutto

Pudło archiwizacyjne VuaPe System, zostało wykonane z bezkwasowej tekstury falistej (falaB) o wysokiej gramaturze. Solidne wykonanie i konstrukcja umożliwia składowanie pudeł w stosach, bez konieczności budowania regałów. Pozwala także na archiwizację segregatorów wraz z zawartością. Dzięki możliwości opisu z każdej strony pudła korzystanie z niego jest jeszcze łatwiejsze. To pudło archiwizacyjne jest bardzo łatwe do przenoszenia, dzięki umieszczonym na bocznych ścianach uchwytom na dłonie. 

 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

437
5904287410000

Opis

Materiał
bezkwasowa tektura falista (falaB)
Pojemność
5 pojemników archiwizacyjnych A4/100 mm lub 6 pojemników A4/80

O firmie VauPe

VauPe Sp. z o.o. to polska firma, która powstała w roku 1991 i od początku specjalizowała się w produkcji segregatorów, teczek oraz pojemników archiwizacyjnych. VauPe Sp. z o.o. jest przodującym producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie archiwizacji dokumentów. Już od ponad 20 lat dostarczają na polski rynek produkty wysokiej jakości oraz o schludnym, nowoczesnym wyglądzie, dzięki czemu ułatwiają pracę z dokumentami tysiącom firm w Polsce. 

VauPe specjalizuje się w produkcji segregatorów, pojemników i pudeł archiwizacyjnych, teczek biurowych do przenoszenia i przechowywania dokumentów oraz reklamowych teczek firmowych i segregatorów reklamowych.

Może ci się spodobać również

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło