Folia do laminacji Leitz UDT A4 175 mic., 100 szt., 74830000

Folia do laminacji Leitz UDT A4 175 mic., 100 szt., 74830000

161,50 zł

(161,50 zł op)

Brutto
Folia do laminacji Leitz UDT - Folia z unikalną technologią UDT, zapewniająca perfekcyjne rezultaty i łatwość użycia. Oznaczenia na folii wskazujące na włożenie jej zgrzaną stroną do laminatora Gwarantowany brak zacięć Brak oznaczeń po zalaminowaniu oznacza poprawne ustawienie parametrów pracy laminatora Możliwa do użycia w każdym laminatorze - jednostka sprzedazy 1 opakowanie
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie

 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

Folia do laminacji Leitz UDT - Folia z unikalną technologią UDT, zapewniająca perfekcyjne rezultaty i łatwość użycia. Oznaczenia na folii wskazujące na włożenie jej zgrzaną stroną do laminatora Gwarantowany brak zacięć Brak oznaczeń po zalaminowaniu oznacza poprawne ustawienie parametrów pracy laminatora Możliwa do użycia w każdym laminatorze - jednostka sprzedazy 1 opakowanie
okk1900187.
4002432397679

Opis

Opakowanie
1
Szerokość (mm)
216
Wysokość (mm)
303
Kolekcja
iLAM
Format
A4
Gramatura (mikro
175
Do laminacji na
Nie

O firmie Leitz

Niezastąpione w biurze produkty marki Leitz

Marka Leitz od 140 lat opracowuje produkty, które dyskretnie i pomocnie towarzyszą Ci podczas pacy w przestrzeni biurowej. Z dumą i zadowoleniem umieszczamy w naszym sklepie szeroki wachlarz akcesoriów biurowych, kojarzących się z najwyższą jakością. Produkty klasy premium są tym, co marka Leitz tworzy najlepiej, z właściwą sobie elegancją i dbałością o szczegóły.

Dziurkacz Leitz, gdy potrzebujesz siły i precyzji

Dziurkacze Leitz to przede wszystkim solidna konstrukcja i wytrzymałość na nacisk. Obok tradycyjnych dziurkaczy w szerokiej gamie kolorystycznej, posiadamy również urządzenia do zadań specjalnych. Regulowany mechanizm dziurawienia to innowacyjna zaleta, która bez wątpienia rozwiąże nie jeden problem w pracy. Wśród bogatej oferty super mocnych dziurkaczy, warto zwrócić uwagę na urządzenie do dziurawienia dużych plików papieru. Być może tego właśnie brakowało w Twoim biurze?

Zszywacz Leitz, który nigdy nie zawiedzie

Dobry zszywacz powinien idealnie leżeć w dłoni i być zawsze w zasięgu wzroku. Produkty z logo marki Leitz wyróżniają się eleganckim designem i niezawodną konstrukcją. Każdy pracownik biura będzie mógł wybrać produkt w ulubionym kolorze. Do zszywania grubych plików kartek zaprojektowaliśmy kolekcję zszywaczy z innowacyjnym mechanizmem płaskiego zginania zszywek. Dzięki temu rozwiązaniu w segregatorach można umieścić znacznie więcej dokumentów. Warto również zwrócić uwagę na bogatą ofertę dedykowanych zszywek oraz urządzeń do ich usuwania. 

Ekologiczny segregator z historią

W 1896 roku Louis Leitz opracował innowacyjny mechanizm dźwigniowy, przyczyniając się tym samym do powstania segregatorów - rewolucji w świecie artykułów biurowych. Przechowywanie dokumentów stało się funkcjonalne, a dotarcie do poszczególnych kartek papieru przestało sprawiać problemy. Także dziś skoroszyty Leitz stanowią podstawowy sposób przechowywania ważnych dokumentów w biurach na całym globie. Obecnie mechanizmy instalowane w segregatorach są jeszcze doskonalsze, umożliwiają bowiem otwieranie ich pod kątem 180º. Warto wiedzieć, że segregatory Leitz są produktami od lat zdobywającymi certyfikat Błękitnego Anioła za użycie materiałów pochodzących z recycling. Troska o klimat jest bowiem wpisana w filozofię niemieckiej marki. Wraz z bogatym wyborem segregatorów, oferujemy również inne akcesoria przydatne w przechowywaniu dokumentów: koszulki, teczki, foldery i skoroszyty. 

Laminowanie nigdy nie było tak wygodne

Laminowanie ważnych dokumentów, to nie tylko zabezpieczanie papieru przed zniszczeniem. To okazywanie szacunku i dbałość o dostarczanie dokumentu w eleganckiej formie. Z laminatorami Leitz można uczynić ten proces biurowym standardem. Posiadamy urządzenia, które nie boją się wysokiego nakładu pracy, niezawodne, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Wszystkie laminatory nagrzewają się w czasie krótkim niż 60 sekund i charakteryzują się niskim zużyciem energii. Osobom pracującym w domowych biurach polecamy małe i ekonomiczne urządzenia, które zajmą niewiele miejsca i nie zawiodą w potrzebie. Grzbiety, folie i inne akcesoria niezbędne w procesie laminowania również znajdują się w naszej ofercie. 

Tradycyjne akcesoria biurowe zawsze pod ręką

Misją marki Leitz jest tworzenie produktów tak oczywistych i wygodnych, aby ich użytkowanie było naturalnym elementem pracy w biurze. Trudno jest przecenić zalety i znaczenie zwykłego brulionu, który może służyć na setki sposobów. Warto wybierać zeszyty Leitz, eleganckie i trwałe, które nie niszczą się w trakcie użytkowania. Gdy kilkukrotnie w ciągu dnia rozpoczynamy poszukiwania nożyczek, niepotrzebnie rozpraszamy się i tracimy czas potrzebny na pracę. A tymczasem jest to akcesorium, które zawsze dobrze mieć pod ręką. Ostre, precyzyjne i niezawodne - takie jak nożyczki Leitz. Ponadto dużą wygodą jest posiadanie na biurku wygodnych szufladek na dokumenty, które utrzymają w ryzach pojedyncze kartki papieru. Praca w biurze może być przyjemnością, jeżeli odpowiednio zadbamy o jej oprawę. Szukajmy akcesoriów najlepszej jakości, które oszczędzą nam czas i zaprowadzą porządek w biurowej codzienności.

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło