Toner Asarto do Kyocera 5240C | TK5240C | 3000 str. | cyan

Toner Asarto do Kyocera 5240C | TK5240C | 3000 str. | cyan

734,22 zł
Brutto
Wydajny zamiennik ⚡ tonera do drukarki Kyocera TK-5240C 5240C cyan (błękitny) od firmy Asarto. Produkty Asarto stworzono z myślą o wydajności, oszczędności i niezawodności - posiadają właściwości fizyko-chemiczne oraz techniczne równe lub wyższe niż produkt producenta drukarki. Zamienniki tonerów od Asarto pozwalają na wydrukowanie znacznie większej liczby stron niż tonery OEM. ✔️

Najwyższa wydajność, w najniższej cenie. Zamów! ⬇️

 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

Zamiennik tonera do drukarki Kyocera TK-5240C 5240C cyan (błękitny) od firmy Asarto

Kompatybilne urządzenia: Kyocera ECOSYS M5526cdn/M5526cdw/P5026cdn/P5026cdw;

Parametry:

Rodzaj wkładu: refabrykowany
Producent OEM: Kyocera
Kod OEM: TK-5240C
Kolor: cyan (błękitny)
Ilość w opakowaniu: 1 szt.
Wydajność OEM (przy 5% pokryciu strony A4): 3000 str.
Wydajność (przy 5% pokryciu strony A4): 3000 str.
Typ: 5240C
Gwarancja: Gwarancja producenta - dożywotnia

Produkty Asarto opracowano z myślą o wydajności, oszczędności i niezawodności. Produkty Asarto posiadają właściwości fizyko-chemiczne oraz techniczne równe lub wyższe niż produkt producenta drukarki. To znaczy, że tonery Asarto pozwalają na wydrukowanie znacznie większej liczby stron niż tonery OEM. Produkty Asarto zostały przebadane w testach drukujących przy 5% zaczernieniu strony wg normy ISO 19752. Jakość wydruków jest dobra, a niezawodność tonera wysoka. Tonery Asarto są w pełni kompatybilne z urządzeniem, do którego są przeznaczone. Ich użycie nie narusza warunków gwarancji producenta OEM. Marki i nazwy drukarek i kartridży zamieszczone to zastrzeżone znaki ich producentów. Zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

AS-LK5240C
5901741416837

O firmie Asarto

Asarto - tonery zamienniki do drukarek laserowych

Asarto - marka, która stara się odpowiedzieć na potrzeby użytkowników drukarek, wprowadzając do sprzedaży najwyższej jakości tonery do popularnych urządzeń drukujących. Warto przyjrzeć się przygotowanej ofercie, by zrozumieć, dlaczego urządzenia tego producenta będą atrakcyjnym wyborem dla wielu klientów.

Dylematy użytkowników drukarek - czyli jak pokonać drogą eksploatację

Pewnie każdy użytkownik drukarki zetknął się z sytuacją, w której materiały eksploatacyjne generują większe koszty niż sam zakup urządzenia drukującego. Sytuacja wygląda na pewno lepiej w przypadku urządzeń laserowych, gdzie toner wystarcza na wydrukowanie znacznie większej ilości stron, natomiast nadal koszty zakupu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych są bardzo wysokie. Jeśli chce się tego uniknąć, trzeba szukać alternatyw. Z takimi alternatywami w postaci tonerów zamienników przychodzi firma Asarto. Poznając ją, będziemy w stanie zrozumieć charakter jej działalności oraz będziemy mogli bez obaw sięgnąć po ich produkty.

Asarto - szansa na niższe koszty drukowania

Firma Asarto pojawiła się na rynku w 2012. Jej debiut poprzedzony był między innymi szeroko zakrojonymi analizami i badaniami. To one stały się kluczem do tego, by firma uzyskała odpowiednie przygotowanie do wprowadzenia na rynek zamienników do drukarek laserowych. Tonery Asarto jakie pojawiły się w sprzedaży, były wynikiem analiz, które dotyczyły najbardziej popularnych producentów drukarek. W ten sposób firma zrozumiała, na jakie tonery jest największe zapotrzebowanie, a wprowadzając je do sprzedaży, chciała zapewnić klientom oszczędności, wysoką wydajność i niezawodną pracę. Rosnący zakres działania doprowadził do sytuacji, w które materiały eksploatacyjne, jakie wprowadza firma Asarto na rynek to produkt dostępny w korzystniejszej cenie niż oryginał, a jednocześnie zachowujący większą wydajność.

Rosnące zainteresowanie materiałami oferowanymi przez firmę Asarto doprowadziło do sytuacji, w której firma wprowadza na rynek poza laserowymi tonerami także wkłady atramentowe oraz folie do faksów termotransferowanych, a także materiały przeznaczone do drukarek igłowych. Chcąc zapewnić klientom komfortową eksploatację drukarki, pojawiają się w ofercie także środki czyszczące.

Tonery Asarto - najwyższa jakość poparta gwarancją

Wprowadzane na rynek tusze i tonery Asarto to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, dla których liczy się jakość. Dlatego produkty, jakie marka wprowadza na rynek, otrzymują gwarancję producenta. W przypadku tonerów i tuszy jest to gwarancja, która ma charakter dożywotni. Nieco inaczej to wygląda jeśli chodzi o materiały do drukarek igłowych, które mają dwuletnią gwarancję. Zadowolenie klienta to dla marki Asarto najważniejsza kwestia, dlatego tonery jakie są oferowane przez firmę, ciągną za sobą także gwarancje dla urządzeń, w których będziecie ich używać. Zakres oferty jest bardzo szeroki, ponieważ proponowane przez nas tonery przygotowywane są do takich marek jak: HP, :Lexmark, Brother, Canon, Epson, Dell, Panasonic, Samsung, Kyocera, Xerox, Konica Minolta, Oki, Seikosha, Citizen.

Tonery Asarto - doceniane wśród specjalistów

Na uwagę zasługuje fakt, że tonery Asarto to produkty wielokrotnie nagradzane jako materiały eksploatacyjne doskonałej jakości. Firma była w branży uznana jako odkrycie roku 2013, przez kilka kolejnych lat od 2016 do 2021 zdobywała Laur Konsumenta wśród materiałów eksploatacyjnych. Powszechnie doceniana na rynku, posiada od roku 2014 certyfikat EU Standard. Jest to również marka, która doceniana jest przez wiele niezależnych testów materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Jeśli szukacie do swojego urządzenia doskonałych jakościowo materiałów eksploatacyjnych warto zapoznać się z ofertą Asarto, która ma szeroki asortyment i do większości dostępnych na rynku urządzeń będzie można dopasować materiały eksploatacyjne.

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło