TECZKA SKRZYDEŁKOWA Z RZEPEM

9,94 zł
Brutto
Kolor
 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

Teczka skrzydłowa z rzepem.

-wykonana z twardej tektury o grubości 2 mm
-jednostronnie barwiona pokryta folia polipropylenową
-format A4
-szerokość grzbietu 40 mm
-wyklejka papierowa
-zamykana na dwa rzepy
-innowacyjna gama kolorystyczna

311/02

Specyficzne kody

ean13
5904287811029

O firmie VauPe

VauPe - segregatory i teczki najwyższej jakości

Podczas archiwizacji danych w formie papierowej bardzo przydają się segregatory i teczki, a w zasadzie bez nich wydaje się to niemal niemożliwe. VauPe jest firmą, która od lat produkuje segregatory i teczki. Bardzo możliwe, że do właśnie segregator tej firmy stoi w twoim biurze lub archiwum. W naszej ofercie znajdziecie Państwo segregatory VauPe oraz teczki VauPe. Jesteśmy przekonani, że w tej bogatej ofercie, znajdziecie Państwo produkt, który spełni Wasze oczekiwania. VauPe to niekwestionowany lider w tej branży na rynku polskim, którego jakość jest potwierdzana przez wieloletnie doświadczenie i tradycję. 

VauPe - krótka historia firmy

Firma VauPe Sp. z o. o została założona w 1991 roku. Od początku swego istnienia wybrała specjalizowanie się w zakresie produkcji teczek, pojemników archiwalnych oraz segregatorów. Rok 2007 był dla firmy przełomowy, to wtedy została ona przeniesiona do zabytkowego i odrestaurowanego budynku starej  przedwojennej cegielni. Przeniesiono tam zarówno zakład produkcyjny jak i siedzibę firmy i zadbano o to, aby panowały tam dobre warunki do dalszego technologicznego rozwoju firmy. 

Firma w roku 2007 otrzymała nagrodę Bydgoskiego Feniksa za najlepiej odrestaurowany obiekt.

W latach 2009-2013 jakość wyrobów produktów była potwierdzana przez zdobywanie tytułu JAKOŚĆ ROKU.

VauPe - filozofia oraz wizja firmy

Firma opiera swoją misję na podstawie filozofii wspartej o trzy filary, którymi są: tworzenie produktu, tworzenie relacji z klientami oraz wzmacnianie i udoskonalanie marki.

Firmie VauPe zależy na tym, aby tworzyć produkt doskonały. Doskonałość ta ma się przejawiać nie tylko w jego jakości, ale także funkcjonalności oraz designie. Ma to wspomóc Partnerów firmy w lepszej identyfikacji się z jej produktami, a w dalszej perspektywie wpłynąć na lepsze postrzeganie marki. 

Kolejnym filarem jest szczególna troska o relacje z Klientami. Firmie zależy na relacjach, które przetrwają latami. Widzą w tym zakresie potencjał w zaangażowaniu firmy oraz jej elastyczności, które owocują coraz bardziej wydajną współpracą.

Ostatnim filarem jest udoskonalanie oraz wzmacnianie marki, która to od ponad 20 lat stale się rozwija. Firmie zależy na tym, by oferowane przez nią produkty dawały ich użytkownikom poczucie niezmiennie wysokiej jakości, by ich inspirowały oraz pozytywnie zaskakiwały.

Segregator VauPe

Wśród produktów z firmy VauPe posiadamy kilka rodzajów segregatorów, które zasadniczo można podzielić na dwie następujące grupy:

 Segregatory VauPe ringowe

Są to segregatory, które zostały wykonane z twardej tektury o grubości 1,8 milimetra. Każdy z nich posiada dodatkowo kolorową oklejkę (dostępną w różnych kolorach), która jest dodatkowo pokryta specjalną folią wykonaną z polipropylenu. Segregator ten został pomyślany i przystosowany do dokumentów o rozmiarze A4. Szerokość grzbietu tego segregatora wynosi 40 milimetrów. Mechanizm ringowy dostępny w dwóch wersjach na 2 albo na 4 zaczepy. 

Segregatory VauPe dźwigniowe

Segregatory dźwigniowe od firmy VauPe są wykonane z twardej tektury, której grubość to 2 milimetry. Segregator ten posiada wyklejkę oraz oklejkę papierową. Szerokość grzbietu segregatora w przedziale od 50 do 70 milimetrów. Posiada specjalny mechanizm dźwigniowy z dociskiem oraz metalowo oczko na grzbiecie i dodatkowe metalowe okucia dolnej krawędzi. Jest przystosowany do kartek o formacie A4.

Istnieje także możliwość zakupienia segregatorów w rozmiarach do kartek A5 oraz A3.

Teczki VauPe

Kolejnym sposobem przechowywania i archiwizacji danych w formie papierowej poza segregatoramiteczki. Firma VauPe posiada ich kilka rodzajów, które są dostępne w ofercie naszego sklepu. Możemy wśród nich wymienić między innymi, teczki: z gumką, skrzydłowe, carbic, z rączką, kopertowe, FCK, kroko i inne.

Teczki VauPe z rączką

W ofercie naszego sklepu posiadamy teczki VauPe z rączką, które są w formacie A4. Dodatkowo posiadają one kolorową oklejkę pokrytą folią polipropylenową. Oferujemy także teczki z rączką w formacie A3 do rysunków.

Teczki VauPe skrzydłowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo także teczki VauPe skrzydłowe z rzepem albo gumką, dostępne w 15 wersjach kolorystycznych. Teczki skrzydłowe zostały pokryte folią z połyskiem wykonaną z polipropylenu. Dostępne są w formacie A4 oraz A5.

Teczki VauPe Carbic

Teczki VauPe Carbic podobnie jak te opisane wyżej także zaliczają się do teczek skrzydłowych. Posiadają jednak tę różnicę, że zawierają w sobie innowacyjną wyklejkę w kolorze czarnym, która została specjalnie wykonana z surowca o wysokiej jakości. Dostępne w formacie A4.

Teczki VauPe BOX Carbic

Teczki VauPe BOX Carbic są odmianą teczek wyżej opisanych teczek Carbic. Posiadają jednakże tę różnicę, że szerokość ich grzbietu wynosi 5 centrymetrów. Dostępne są także w formacie A4.

Teczka VauPe z mechanizmem miniclip

Teczka VauPe z mechanizmem miniclip jest wykonana z tektury o grubości rzędu 1,8 milimetra. Jest dopasowana do kartek o rozmiarze A4. Szerokość jej grzbietu wynosi 20 milimetrów. Posiada przydatny mechanizm miniclip, którego zastosowanie umożliwia przymocowanie kartki do teczki bez dziurkowania. 

Teczka VauPe KROKO

Teczka VauPe Kroko jest bardzo unikatowym produktem na polskim rynku. Nie znajdziecie Państwo drugiej takiej teczki jak tylko tej od VauPe. Teczka posiada specjalne tłoczenie, które imituje strukturę skóry krokodyla. Została dodatkowo wyposażona w zatrzask, na który jest zamykana. Od wewnętrznej strony posiada czarną wyklejkę wykonaną z surowca o wysokiej jakości. Dodatkowo została pokryta folią wykonaną z polipropylenu. 

 

 

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło