Mega rolki etykiet adresowych DYMO S0947420 102x59 mm

251,22 zł
Brutto
 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

S0947420
3501170947425

O firmie Dymo

Marka Dymo - szeroka oferta w DarmarOffice

Marka Dymo zapewnia różnorodne rozwiązania, które przydają się klientom w wielu sytuacjach. W tej kategorii znajdziemy różnorodne etykiety, drukarki, taśmy do drukarek i tym podobne propozycje. Oferta jest tak szeroka, że każdy dobierze coś dla siebie. Można liczyć na połączenie dobrej jakości i atrakcyjnej ceny. 

Kilka słów o marce

Dymo to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu urządzeń do etykietowania, oznaczania i adresowania przedmiotów. Marka amerykańska specjalizuje się głównie w drukarkach do etykiet i modelach przenośnych. Drukarki Dymo bez wątpienia zrewolucjonizowały rynek na całym świecie. Aktualnie z oferty korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Drukarka etykiet Dymo jest urządzeniem wykorzystywanym przez profesjonalistów i amatorów. 

Drukarki Dymo

Co ciekawe, firma istnieje od 1958 i została założona w Kalifornii. Jako pierwsza wprowadziła na rynek wytłaczarki do etykietowania w biurze i w domu. Drukarka etykiet Dymo z zasilaniem bateryjnym powstała w 1990 roku. Urządzenie bazuje na licznych funkcjonalnościach, które są doceniane przez użytkowników. Można liczyć na:

  • wyświetlacze cyfrowe,
  • wbudowane klawiatury,
  • funkcje formatowania i wiele innych. 

Obecnie etykiety Dymo są popularne na całym świecie. Wraz z biegiem czasu marka postawiła na liczne udogodnienia w swoich produktach. 

Taśma do drukarki Dymo

Taśma do drukarki Dymo odznacza się szerokim zastosowaniem. W tym wypadku skorzystać można z oryginalnych taśm do zastosować wewnętrznych i zewnętrznych. Dymo taśmy do zewnętrznego wykorzystania bazują na wysokiej odporności. Postawić można na wiele szerokości, kolorów i materiałów, z jakich wykonano produkty. Poszczególne wersje mogą się od siebie różnić właściwościami, co z kolei wpływa na ich wykorzystanie. 

Dymo Label Manager 280

Drukarka etykiet Dymo to urządzenie nowoczesne i funkcjonalne. Przenośna wersja jest połączeniem wysokiej jakości i przystępnej ceny. Można podłączyć ją do komputera i dokonywać wydruków etykiet za pomocą profesjonalnego oprogramowania. Drukarka etykiet Dymo Label Manager 280 ma liczne funkcje, które warto poznać. Użytkownicy korzystają z personalizacji etykiet za pomocą różnych grafik i czcionek, łatwego edytowania tekstu, czy też szybkiego wpisywania tekstu na klawiaturze podobnej do komputerowej. Urządzenie pozwala wyeliminować koszty związane z bateriami jednorazowymi. Co jeszcze warto docenić? Drukarka Dymo stawia na drukowanie termotransferowe i łatwą nawigację od uruchomienia aż do wydruku. Nie bez znaczenia jest duży ekran, na którym możemy obserwować efekty formatowania przed wydrukiem. Jak widać, Dymo Label daje nam wiele nowych możliwości. 

Niezawodne etykiety Dymo

Etykiety Dymo już od wielu lat pomagają odbiorcom dbać o organizację w biurze, domu, skrzynce na narzędzia i wielu innych sytuacjach. Pamiętajmy o tym, że drukarki Dymo są łatwe w obsłudze i pozwalają zadbać o zachowanie porządku. Małe i duże firmy mogą się rozwijać za pomocą produktów markowych. Już teraz postawić można na nowoczesne rozwiązania w swoim przedsiębiorstwie. Etykiety są odporne na odklejanie i blaknięcie, dzięki czemu zachowamy oszczędność kosztów i zredukujemy prace konserwacyjne. Poza tym docenić warto bezpieczeństwo użytkowania urządzeń. Faktem jest, że markowe urządzenia Dymo znacznie ułatwiają pracę i życie wielu osobom. 

Taśma do drukarki Dymo i inne topowe wyroby tej marki są łatwo dostępne w tej kategorii. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby dokonać zakupu. Klient ma za zadanie złożyć zamówienie na wyroby Dymo, a następnie czekać na dostawę kuriera pod same drzwi. Zakupy online są sposobem na oszczędność pieniędzy i kosztów. Niezawodne drukarki Dymo będą nam służyć przez wiele lat w domu lub w firmie. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością na rynku. 

 

 

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło