Flamastry 30kol.771002/CJ08 w kartoniku KOH-I-NOOR

Flamastry 30kol.771002/CJ08 w kartoniku KOH-I-NOOR

19,97 zł
Brutto
 

Szybkie zakupy bez logowania i zbędnych formalności.

 

Produkty u Ciebie nawet następnego dnia.

 

Płatności przez m.in Dotpay, Blik, przelewem lub za pobraniem.

fl 7780021
8593539212065

O firmie Koh-i-noor

Koh-i-noor - firma z tradycjami

Każda osoba, która ma coś wspólnego z rysunkiem, kaligrafią lub pracami plastycznymi z pewnością słyszała o firmie Koh-i-noor. Marka ta posiada czeskie korzenie, a jej założycielem był znany ówcześnie architekt Joseph Hardmuth. Obecnie oferta firmy jest niezwykle zdywersyfikowana i oferuje profesjonalne akcesoria plastyczne. Produkty tej firmy pochodzą od rysownika dla rysowników. Właśnie dlatego nie uznają one kompromisów oraz zawsze stawiają w stu procentach na jakość, oraz efektywność.

Ołówki Koh-i-noor

Swoją popularność marka koh-i-noor w dużej mierze zawdzięcza produkowanym ołówkom. Obecnie dostępnych jest aż 20 różnych wariantów twardości. Skala gradacji produktów jest określana od 10H do 8B. W zależności od tego jak gruby jest wkład ołówka będzie nadawał się do innych celów. Przykładowo większość rysowników preferuje twardsze końcówki do szkicowania albo podkreślania w intensywny sposób detali. Im bardziej miękkie, tym lepiej przystosowane są do cieniowania i tworzenia gradientu. 

Na szczególną uwagę zasługuje także innowacyjny wkład koh-i-noor to ołówka 1500. W ówczesnym czasie kiedy został wynaleziony, stał się prawdziwym fenomenem i innowacją na skalę światową.

Więcej niż tylko kaligrafia

Firma Koh-i-noor to o wiele więcej niż tylko ołówki, wkłady oraz sprzęt kreślarski. Są to także bloki do akwareli, szkicowniki, pastele lub flamastry Koh-i-noor. Firma stawia przede wszystkim na szeroką ofertę, tak aby podpasowała zarówno profesjonalistom i amatorom. Wiele akcesoriów przeznaczonych jest dla dzieci, dzięki czemu mogą one rozwijać swoje pasje plastyczne. Niezależnie od dedykacji danych produktów łączą one w sobie zawsze jakość oraz dbałość wykonania. Dzięki temu artykuły biurowe Koh-i-noor lub kreślarskie są pewnym zakupem, zarówno jako prezent dla dziecka, jak i element wyposażenia w profesjonalnej pracowni malarza.

Filozofia 

Firma Koh-i-noor od początku dbała o swoich klientów. Na dzień dzisiejszy poza produkcją doskonałego sprzętu oferuje ona także różne udogodnienia. Przykładem mogą być wystawy zdjęciowe przygotowane na stronie producenta, omawiające w jaki sposób powstawały ołówki. Treści wystawione przez firmę zmieniają się, jednak zawsze są atrakcyjne i umożliwiają dowiedzenia się ciekawych faktów.

Często także Koh-i-noor organizuje konkursy, w których każdy może wziąć udział. Najlepsze prace plastyczne znajdą się na stronie w tematycznych wystawach. Znajdują się tam także wystawy mniej znanych artystów, którzy dopiero zyskują sławę. Można podziwiać ich twórczość oraz przeczytać ciekawe biograficzne fakty.

Nowości- decoupage

Koh-i-noor również produkuje produkty, które nadają się do realizowania prac właśnie w tym stylu. Aby realizować dzieła w ten sposób potrzebna będzie pasta strukturalna 3D. Znajduje się ona oczywiście w ofercie producenta. Umożliwia uzyskanie wypukłych kształtów. Nanoszenie jej natomiast dokonuje się poprzez manewrowanie pędzlem i szpachelką. Podobnie jak w przypadku innych produktów pasty 3D oferowane przez firmę są najlepszej jakości i gwarantują bardzo wydajne krycie. Farby Koh-i-noor oraz kredki Koh-i-noor również prezentują wyśmienity standard wykonania.

Uniwersalne automaty

Producent oferuje także szereg ołówków mechanicznych i automatycznych. Są one przede wszystkim dedykowane dla działań kreślarskich. Dzięki precyzyjnej budowie i wyważeniu maszyn leżą wygodnie w dłoni. Umożliwia to precyzyjne tworzenie prac artystycznych. Wielu twórców twierdzi, iż ołówki automatyczne i mechaniczne są znacznie wygodniejsze niż grafitowe.

Przy wyborze takich produktów należy zwrócić uwagę na parametry techniczne:

  • Grubość wkładów 
  • Twardość
  • Kolor 

Wynika to z tego, że w zależności od stosowanego wariantu będzie można uzyskać inny efekt. Niektóre nadadzą się o wiele lepiej do szkicowania, inne natomiast przy sporządzaniu rysunku technicznego. Po zużyciu jednego wkładu istnieje możliwość zakupienia nowego. Jest to również opcja idealna do podróży.

Powiązane produkty ( 8 produktów w tej samej kategorii )
Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło