Lista produktów według marki Rapid

Jest 140 produktów

Pokazano 1-21 z 140 pozycji

Porządek w dokumentach, bez względu na charakter prowadzonej dokumentacji, to klucz, by cieszyć się perfekcyjnym porządkiem, nienagannym ładem oraz harmonią. Nic więc dziwnego, że zszywacze rapid cieszą się tak dużą popularnością i powszechnym wykorzystaniem. Przyjrzyjmy się dostępnym produktom z bliska. 

Zszywacze biurowe do papieru i ich krótka charakterystyka 

Zszywacze Rapid to bardzo różnorodna gama wielu, ciekawych produktów do wyboru. Do najbardziej popularnych modeli zaliczyć należą m.in.:

Zszywacz nożycowy Rapid wykorzystuje zszywki Rapid jednego rodzaju, bez względu na grubość zasysanego pliku. Profesjonalne urządzenie oferuje jednorazowe zszycie nawet 170 arkuszy papieru. Wbudowany mechanizm odcinający automatycznie usuwa nadmiar zszywek pod plikiem, a sama zszywka zostaje zagięta na płasko. 

Zszywacz długoramienny z podziałką długości w centymetrach, pozwala na niezwykle precyzyjną pracę. Dodatkowo odnaleźć można ogranicznik głębokości szycia, oraz możliwość zaginania zszywek do wewnątrz, i na zewnątrz. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym, szarym, oraz czerwonym. 

Zszywki do papieru marki Rapid niezbędne do pracy akcesoriów biurowych są trwałe, pozostają na swoim miejscu, nie ulegają odkształceniom. Każdy model posiada dedykowane zszywki, które różnią się od siebie parametrami technicznymi. 

Zszywacz elektryczny 

Na szczególną uwagę zasługują zszywacze elektryczne, które znalazły się w ofercie znanej marki biurkowej Rapid. Co więcej, wyróżnić można kilka modeli urządzeń. Często wybierane są wersję kompaktowe, przenośne. To model zasilany na baterie. Pracę można wykonać już przy użyciu jednej ręki. 

Dużym zainteresowaniem cieszą się także klasyczne zszywacze elektryczne Rapid. To modele, które zszywają arkusze papieru bez najmniejszych zacięć. Są zasilanie sieciowo, przez co zawsze są gotowe do pracy. Wyposażone zostały także we wskaźniki zużycia zszywek, co znacząco ułatwia obsługę i bezawaryjną pracę. Urządzenia pracują na dedykowanych zszywkach tej samej firmy. Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych- czarnym, granatowym, bądź szaro- pomarańczowym.

Dziurkacze do papieru- postaw na doskonałą organizację swoich dokumentów

Marka Rapid w swojej ofercie posiada również dziurkacze do papieru.  To produkty metalowe, które dodatkowo zostały wyposażone w blokadę uchwytu. Takie rozwiązanie sprawia, że akcesoria biurowe są łatwe zarówno do przechowywania, jak i do użytku. Profesjonalne modele pozwalają na jednoczesne dziurkowanie aż 20, 40, bądź 65 arkuszy papieru, w zależności od modelu. Dzięki temu przy ich użyciu praca jest niezwykle wydajna.  Dziurkacze dostępne w ofercie są niezwykle mocne, nie uginają się nawet pod dużym naciskiem. Na szczególną uwagę zasługuje także duży, pojemny schowek na ścinki papieru, który dodatkowo jest bardzo łatwy do czyszczenia. Do naszej dyspozycji oddano produkty w różnej gamie kolorystycznej. Największą popularnością cieszą się modele czarne, srebrne, jak również granatowe i czerwone. 

Dziurkacze mini

Marka Rapid, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, umieściła w swojej ofercie także dziurkacze mini. To wersję produktów, które zawsze możemy mieć pod ręką. Pracując w biurze, ucząc się, prowadząc własną firmę, uporządkowanie dokumentów i ich segregacja jest koniecznością w wielu miejscach. To metalowe produkty z trwałym uchwytem. Posiadają wzmocnioną podstawę z tworzywa ABS. Produkty są w stanie przedziurawić jednocześnie aż 10 kartek, co na ich niezwykle kompaktowy rozmiar jest bardzo satysfakcjonującym wynikiem. Dodatkowo mini dziurkacz posiada zintegrowany, łatwy do opróżnienia pojemnik na ścinki, co pozwala na czystość użytkowania. 

Produkty marki Rapid i ich trwałość na lata 

 Wszystkie produkty, które dostępne są w ofercie marki Rapid, wyróżniają się na tle innych, konkurencyjnych ofert. Przede wszystkim dzieje się tak ze względu na ich ponadprzeciętną jakość. Zakupione akcesoria biurowe cieszą swoich użytkowników nienaganną, doskonałą kondycją techniczną przez bardzo długi czas, nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Materiały użyte do produkcji zszywaczy, dziurkaczy, przechodzą przez staranną selekcję, dzięki czemu są niezwykle trwałe, odporne na różnego rodzaju odkształcenia, czy uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, ich cechą charakterystyczną jest bardzo atrakcyjny design, przez co niejednokrotnie stają się elementem dekoracyjnym dla biurek. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją. 

Utworzono nowe konto
Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło